Harnup güzeli Özlem oldu

5. Uluslararsı Geleneksel Harnup Festivali kapsamında düzenlenen 1. Harnup Güzeli Güzellik Yarışması’nı Özlem Elçin kazandı.

Bu yıl ilki düzenlenen yarışmada jüri üyeleri Sanatçı Örge Volkan, Modacı Damla Aldağ, Dans Eğitmeni Vahide Koşat, İskele Festivali Güzellik Yarışması birincisi Bilge Gök ve Final Organizasyon Direktörü Nazife Tozakı’nın 12 yarışmacı arasından seçtiği Özlem Elçin kraliçe olurken, Nazlı Aydın ikinci, Cemaliye Karabasanlı üçüncü oldu. 12 yarışmacı kendi aralarında seçtiği Büşra Çelik’te Dostluk Güzeli ünvanını aldı.

Gecede jüri üyeliği de yapan Örge Volkan sahneye çıkarak son albümünün hit şarkılarını seslendirirken, Sinerji Dance Team de sergiledikleri Dans Gösterileri ile beğeni topladı.

Gecenin sunuculuğunu ateşlerin efendisi, Aktör Yusuf Cihan Süslü ve Saniye Akçay yaparken, gecenin sonunda dereceye giren güzellere ödüllerini Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan verdi. Orçan yaptığı kısa konuşmasında, maddi imkanlarının el verdiği oranda ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını ve önümüzdeki yıllarda maddi olanaklarını daha da zorlayıp çok daha iyi yarışmalar ve etkinlikler düzenleyeceklerini ifade etti.
(Haber ve Fotoğraf Çetin T. KARACA – KHA)

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir