‘Hasat Kraliçesi’ Naile ‘Hasat Kralı’ Mustafa

“5. Alaniçi Hasat Festivali” kapsamında düzenlenen “3. Hasat Kraliçesi ve Kralı” yarışmasının kazananları belirlendi.

Naile Beyitoğulları “Hasat Kraliçesi,” Mustafa Tanyeri ise “Hasat Kralı” unvanının sahibi oldu. Jüriden en yüksek puanı alan iki isim biner TL’nin de sahibi oldu.

Organizatör, koreograf ve sunucu Bülent Günkut tarafından hazırlanan gecede, yarışmacılar spor ve abiye kıyafetleriyle geçiş yaptı. 14 kişilik seçici kurulun oylarıyla Hasat Kraliçesi ikincisi Meliz Deral, üçüncüsü İlayda Songelen olurken, Asya Sadisönmez de “Dostluk Kraliçesi” seçildi.

Hasat Kralı ikincisi Aytan Tosun, üçüncüsü Raif Yalınayak, “Dostluk Kralı” ise Yavuz Nurettin oldu.

Seçici Kurul Başkanlığını Hüseyin Çavuş’un yaptığı 2016 jürisinde Zehra Günkut, Orhan İsmailoğlu, Gizem Yeşilyurt Davulcu, Ceyda Tatlı, Kemal Ağın, Ayşe Sadıkoğlu, Bahar Denizoğlu, Salih Dere, Emine Gazioğlu, Emete Taşçıoğlu, Haşim Tankı, Niyazi Muruz, Hasan Tuğralı görev yaptı.

Şarkılarıyla renk kattılar
Festivalde ayrıca genç sanatçılar Öztürk Öz ve Sertaç Gönültaş sahne aldı.İkili, şarkılarıyla festivale ayrı bir renk katı.

Miss Kuzey Kıbrıs başvuruları devam ediyor
Bu arada Bülent Günkut, 22 ve 23 Temmuz akşamları Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması ve Bay Kuzey Kuzey Kıbrıs 2016 elemelerinin yapılacağını duyurdu. Günkut, 17 ve 23 yaş arasında KKTC kimlik kartı sahibi olan gençleri yarışmaya davet etti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir