Hem ağlattı hem güldürdü

Elexus Otel, geçtiğimiz akşam Türkiye’nin son zamanlarda en iyi çıkış yapan ve sevilen sanatçısı Koray Avcı’ya ev sahipliği yaptı.

İki bin kişiye yakın seyircinin izlediği konserde, Koray Avcı ve muhteşem orkestrası hafızalardan silinmeyecek bir eğlenceye imza attı.

“Film projem var”
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koray Avcı mütevazı ve esprili tavırlarıyla dikkat çekti. Her konser öncesi Neşet Ertaş dinlediğini söyleyen Avcı, “Neşet Ertaş beni çok rahatlatıyor çok duygulanıyorum hatta ağlıyorum bile” Dedi. Bu yıl tatil yaptınız mı sorusuna ‘Evet yaptım tatilimi uçakta seyahat etmekle geçti’ diyerek iş yoğunluğunu esprili bir dille anlattı. Boş zamanlarında neler yapıyorsunuz sorusuna, “Genellikle sevdiğim müzikleri açıp saçlarımı tarıyorum. Ben saçlarımı çok seviyorum” dedi.

Volkan Konak’ı çok sevdiği ve kendin örnek aldığı bilinen Koray Avcı, “Volkan Abi’yi çok seviyorum, zaten kendisiyle de sık sık görüşüp zaman geçiriyoruz” dedi. Röportaj esnasında ekip arkadaşlarından sinema projeleri olduğunu öğrendiğimiz Koray Avcı’nın kısa bir zamanda film setlerinde de yer alacağı konuşuldu.

Sahnede 3 saat kalan sanatçı kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra, arabesk ve türkülere de yer verirken, Cem Yılmaz kadar da espriliydi. Anlattığı hikayeler ve neşeli tavırları ile gülmekten kırıp geçiren Avcı, iki bin kişiyi de oynatmadan sahneden inmedi. Hep bir ağızdan şarkılara eşlik edilen konser bayrama damgasını vurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir