Herkes anlamak istediği yerden anlayabilir

Türkiye’nin ünlü mankeni Özge Ulusoy, Lefke Avrupa Üniversitesinde katıldığı söyleşide “Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyor?” sorusun; “Mankenler gidip fakirle mi çıksınlar yani, anlamadım” cevabı verdiğini açıkladı.

Manken Özge Ulusoy, Kıbrıs’taki Lefke Avrupa Üniversitesi’nde gençlerle söyleşi yaptı. Ulusoy, bir öğrencinin “Mankenler neden hep zengin iş adamıyla çıkıyor?” sorusuna “Mankenler gidip fakirle mi çıksınlar yani, anlamadım” diye yanıt verdi.

Ulusoy,“Böyle bir durum yok. Mesela Çağla Şıkel Emre Altuğ ile evliydi… Ayrıca benim paraya ihtiyacım var gibi mi duruyor sence?”dedi.

Ulusoy, sosyal medyada gelen tepkiler üzerine Instagram hesabından iki açıklama yaptı. 34 yaşındaki manken ilk paylaşımında şunları yazdı:

“Beni ve meslektaşlarımı imalarıyla para avcısı olmakla suçlayan, 6 yıl sevgiyle emek verdiğim ilişkim süresince arı gibi çalışmama rağmen para odaklı olduğumu iddia ederek beni köşeye sıkıştırmaya çalışan kişiye cevabımın öyle olması gerekti. Amacım da kendisine kendi zihniyetiyle cevap vermekti. Üstelik lafın sonunda sen eşinin kız arkadaşının eli ekmek tutsun, maddi durumu iyi olsun istemez misin deyince salonda bir alkış kopmuş, Ama onu gösteren yok tabi. Herkes anlamak istediği yerden anlayabilir”

Özge Ulusoy ikinci paylaşımında ise “Hayatımda bilerek ve isteyerek bugüne kadar kimseyi kırmadım. Ailemden de gördüğüm gibi kimseyi hakir veya hor görmedim. Etrafımdaki herkese nazik ve içten yaklaşmaya çabaladım, eminim şahidim çoktur. Her zaman ayakları yere basan, farkında bir insan olmaya çalıştım. Gururla yaşadığım ülkemin bir ferdi olarak toplumsal her sevinci ve üzüntüyü derinden hissettim. Her röportajımda ekmek parasının kolay kazanılmadığını, modellik mesleğinin de doğru yapıldığında harika bir meslek olduğunu, kazancımı dikkatli kullanmaya çalışıp, savurarak şımarmadığımı belirttim” diye yazdı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir