Hüzünlü anneler günü

Ünlü sanatçı İrem Derici, Anneler Günü’nde Girne’deki Rocks Hotel’de sahneye çıktı.

Şarkılarını anneler için seslendiren sanatçı, “en büyük hayalim” dediği anne olma isteğini ise boşandığı için bir başka bahara ertelediğini söyledi.

Derici, bir buçuk yıl önce Eylül 2014’te radyocu Rıza Esendemir ile nikah masasına oturmuş, ancak kısa bir süre önce huzursuzluk yaşadığı gerekçesiyle açılan boşanma davasında eşinden tek celsede boşanmıştı.

Derici, boşanmadan birkaç ay önce yapılan röportajında, en büyük hayalinin çocuk sahibi olmak olduğunu söylemiş ve anne olmayı çok istediğini belirtmişti. Röportajında “2017 yılında tam 30 yaşımda Allah izin verirse bebeğimi kucağıma alırım” diye bir hayli ile ilgili iddialı da konuşmuştu. Ancak bir ay kadar önce gerçekleşen boşanma davası sonucunda eşinden ayrılan Derici nin bu hayali şimdilik rafa kalktı.

Kıbrıs konserinde bu yüzden buruk bir Anneler Günü geçiren sanatçı, “Belki de seneye Anneler Günü’nde bebeğim olacaktı. En büyük hayalimdi ve planlarımız böyleydi. Ancak bu mesele bir başka bahara kaldı” dedi.

Apartman topukla sahnede…
Kıbrıs’ta iki gece konser veren sanatçı, şarkıları ve kıyafetleri ile de dikkat çekti. Sahnede giydiği yüksek topuklu ayakkabıları ile daha da uzun boylu olan sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında, tiyatro sanatçısı Zerrin Sümer de vardı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir