İyi kötü tecrübe kazandım

‘O Ses Türkiye’ yarışmasından elenen Kıbrıs sanatçı İrem Barani, üzülmediğini söyledi.

Star TV ekranlarında yayınlanan “O Ses Türkiye” yarışmasında yer alan Kıbrıslı Türk İrem Barani, geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde elendi. Mustafa Sandal’ın takımında yer alan İrem, aynı takım arkadaşı olan Ekram ile düet halinde sahneye çıktı

Kıbrıslı sanatçı İrem, gecede Sezen Aksu’nun “Firuze” adlı parçasını başarılı şekilde yorumladı. Ardından takım arkadaşı Ekram Aydar, sahneye çıkarak İbrahim Tatlıses’ten “Mutlu Ol Yeter” adlı parçasını seslendirdi.

Mustafa Sandal ise tercih hakkını Ekram’dan yana kullanınca Kıbrıslı sanatçı İrem Barani yarışmadan elendi. Yarışma akşamı sosyal paylaşım sitelerinde İrem’le ilgili yorumlarda, hakkının yendiği ve yayınlanan bölümlerde birçok yerin kesildiği iddia edildi. Kıbrıslı sanatçı İrem ise, resmi Facebook hesabında “Arkadaşlar tek tek mesajları okudum çok teşekkür ediyorum. İnanın ki hiç üzülmedim iyi kötü tecrübe kazandım ben akşam orda doğru bir şekilde şarkımı söyledim ve bundan sonra da işimi en doğru şekilde yapacağım. Tek ricam Kıbrıslı sanatçıları daha da destekleyin çünkü hak ediyoruz sevgiler” diye yazdı.
Kıbrıs Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir