Kenan Doğulu Cratos’u salladı

Port Cratos’ta haftasonu konserleri hız kesmeden devam ediyor. Pop müziğin güçlü sesi Kenan Doğulu, 18 Haziran gecesi Port Cratos’ta muhteşem bir müzik şöleni sundu. Doğulu’nun yeni single çalışması “Şans Meleğim” ve sahne performansı izleyicilerden tam not aldı.

“İlişkilerimde değişkenim”
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Doğulu, yeni single çalışması “Şans Meleğim”i insanların çekim güçlerinin farkına varmaları için bestelediğini iletti. Kendi şans meleğini bulamadığına dair soruya ise, ilişkilerinde değişken olduğunu, ikizler burcundan dolayı bir anının bir anına tutmadığını söyledi.

“Kıvanç Tatlıtuğ teklifimizi reddetti”
Yakında farklı projelerle ekranlarda olacağını ileten ünlü popçu, Kıvanç Tatlıtuğ’un film tekliflerine yoğunluğundan dolayı olumsuz yanıt verdiğini , Yılmaz Erdoğan’la ortak bir film projeleri olduğunu, şimdilik müziği, daha sonra da oyunculuğu ile ekranlarda olacağının sürprizini verdi. Çizgi film tutkunu olduğunu belirten Doğulu, çizgi film seslendirmesinden sonra birçok teklif geldiğini ve bu işi ileride de devam ettirmek istediğini sözlerine ekledi.
Basın röportajları sonrası Kenan Doğulu Port Cratos’taki konserine yeni single’ı “Şans Meleğim” ile start verdi. Sahne enerjisi ile izleyenleri kendine hayran bırakan Kenan Doğulu, albümlerinin en sevilen parçalarının yanısıra yeni single çalışmasını Kıbrıs’ta ilk defa Port Cratos’ta seslendirdi. Basın mensuplarının kamerasını alan ve sahneden seyircileri çekmeye başlayan Doğulu, sempatik tavırları ve bitmek bilmeyen enerjisi ile izleyenleri bir dakika olsun yerinde oturtmadı. Sanatçı, zaman zaman minik hayranlarına mikrofon uzatarak onlarla beraber şarkı söyledi. Doğulu, Sibel Can’ın son albümünde yer alan bestesi “Hançer” i vokalisti Duygu ile beraber seslendirdi. Sahnede dans eden Doğulu Port Cratos’u dolduran 1500 kişiyi de kendisi ile beraber dans ettirdi. Eğlencenin tavan yaptığı gecede ünlü popçu performansı ile izleyenleri adeta mest etti. Kenan Doğulu yoğun alkış ve ısrarlara dayanamayıp istek parçalarını da seslendirerek dakikalarca alkışlandı. Port Cratos’ta uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir eğlenceye imza atan Doğulu, Cratos Premium Hotel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Bozoğlu’na ve otel ekibine teşekkürlerini ileterek performansına son verdi.

Kıbrıs eğlence hayatına farklı bir boyut kazandıran Cage Club’ta 22 Haziran gecesi Dj Suat Ateşdağlı & Atiye’nin performansı gerçekleşecek. Hafta sonu konserler serisinde ise Port Cratos’ta 24 Haziran’da Petek Dinçöz ve 25 Haziran’da Serdar Ortaç sahne alacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir