“Kıbrıs’a gelince rahatlıyorum”

Merit Lefkoşa’da konser veren Volkan Konak, izleyenlere müzik ziyafeti sundu.

Kıbrıs’ın müdavimi olan Konak, “Kıbrıs’a gelince rahatlıyorum, mutlu oluyorum. Her şeyden önce insanını çok samimi ve sıcak buluyorum. Çok uygar bir yer” dedi.

Konak, ülkemizden ev almayı düşündüğünü de belirtti.Konserinde şarkılarını, hayranlarıyla birlikte seslendiren Konak, hem eğlendirdi hem de hüzünlendirdi.

“O yıllarda solucan gibiymişiz”
Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Konak, meslekte geçen 25 yılını değerlendirdi ve yaptığı hiçbir işten pişmanlık duymadığını belirtti.

Konak, eski kliplerinde kendini beğenmediğini de söyleyerek “Şimdilerde kendimi daha karizmatik buluyorum. Çocuklar da dalga geçiyor şimdi o hallerimle. Solucan gibiymişiz yahu. Yılların benim lehime çalıştığını düşünüyorum. Yakışıklı değilim ama karizmatik olduğumu düşünüyorum” dedi.

Volkan Konak sıradaki projesinin, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan, 11 şarkıdan oluşan ‘Best of Volkan Konak’ albümü olduğunu söyledi. Ardından ise 2018 yılında, kariyer çizgisinde iz bırakacağına inandığı senfonik konser vereceğini ifade eden Konak, prestijli ve uluslararası işlere imza atma niyetinde olduğunu belirtti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir