“Kıbrıs’ta doğru düzgün manken yok”

Zeynep Ceyhan:”Kıbrıs’ta doğru düzgün manken yok “ Kıbrıs’taki ajanslar bir şeyler yapmaya çalışıyorlar, görüyorum ki burada doğru dürüst manken yok, olsa bile kiminin boyu kısa kimi ise kilolu… Fiziksel güzellikleri yok denecek kadar az diyebilirim.

Üç yıl önce geldiği ülkemizde mankenliğe başlayan Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) öğrencisi İzmirli güzel Zeynep Ceyhan, “iyiyim demiyorum ama kendime güveniyorum” diyerek KIBRIS Magazine’ne çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ülkemizdeki mankenlerin fiziksel güzelliğinin yok denecek kadar az olduğunu savunan Zeynep Ceyhan, “kiminin boyu kısa, kimisi ise kilolu” diyerek gündem yaratacak sözler sarf etti.

5 Comments on ““Kıbrıs’ta doğru düzgün manken yok””

  1. yaaa bence kendıne baksın kendı sankı gece kuluplerınden cıkıo cok guldum yaaa:D:D ayrıca bence manken olması ıcın ne boyu nede vucut olculerı musaıt cok güldüm:D:D

  2. aynen arkadasıma katılıyorumm kendisi gece kluplerınden cıkmıyo:):):) zeynepcım ben senın ızmırde dersaneye gıderken burun estetıgınden oncekı halınıde bılıyorum lensız halınıde postıjsız halınıde puhahahahhaa:):):)

  3. ya bu dünyalar güzeli kıza laf atıyosnzda yok gece klüplerinden çıkmıyo die sanırım sizde oralardasnzki bilyosnz. kedi ulaşamadıgı ciğer e die bi laf var. neymiş önceki hali şimdiki haline bak bn bakıyorm hatta drup bi daha bakıyorm..

  4. zeynep abla yolun açık olsunn….çok gsL kızsın ….bunlara aldırmaaaa….kendlerine bakıp konussunlar..inşallah ileridde ünlü bir manken olursun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir