Kıbrıs’ta Fenerbahçe coşkusu

KKTC Fenerbahçeliler Derneği, Ferhat Göçer ile unutulmayacak bir gece imza attı. Sevilen sanatçının yakın dostu Orhan İsmailoğlu, sahne davetini kırmayarak Göçer ile birlikte Cem Karaca’nın “Islak Islak” şarkısını seslendirdi.

KKTC Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen ’19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’ kutlamaları Vuni Place Hotel& Viva Casino’da yapıldı. Gecede sahne Türkiye’nin sevilen sanatçı Ferhat Göçer en güzel şarkılarını Fenerbahçe taraftarları için seslendirdi.

Kıbrıs’taki Fenerbahçe taraftarlarını bir araya getiren etkinliğe, İlyas Bulcay Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy şube başkanı ve Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Orhan Zeki Ak fenerbahce.org sitesi müdürü Kemalettin Şentürk FBSK Scout ekibi üyesi ve antrenör Hakan Hanoğlu İşadamı, ekonomist ve sosyal medya FB sempatizanı yazar yanı sıra KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erçin Çoban, KKTC Fenerbahçeliler Derneği Basın sözcüsü Orhan İsmailoğlu yönetim kurulu ve yaklaşık 570 taraftar yer aldı.

Gecede Ferhat Göçer’in söylediği Fenerbahçe marşlarına taraftarlar da eşlik etti. Fenerbahçeliler, bayrak sallayarak 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü coşkuyla kutladı.

H&V ajans mankenleri ise KKTC Fenerim ürünlerini tanıtan bir defile düzenledi.

Açık artırmada üç imzalı forma satıldı.
Gecede ise bu yıl Euro Lig’de Şampiyon olan Fenerbahçe Basketbol takımı üç imzalı forması açık artırmaya çıkarken her forma 14 Bin TL’den üç forma gönüllü Fenerbahçeli işadamları ve iş kadınları tarafından alındı.

Açık artırmada Özlem Özbekoğlu, Ali Başman, ve Mustafa Ahmet Raşit formayı alan isimler oldu.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir