Kısa film tadında klip

Ağustos ayında piyasaya çıkardığı “1 Şişe Aşk” albümündeki ‘İstersen’ şarkısıyla hem radyo ve müzik kanalları hem de dijital müzik platformlarında büyük başarı elde eden Kıbrıslı sanatçı Buray, albümünün ikinci video klipini “Sen Sevda Mısın?” şarkısına çekti.

Uzun süre dijital müzik platformlarının zirvesinde kalan ve akustik performans videosu YouTube’da 30 milyonu aşkın hit alarak radyo listelerinde de üst sıralara yükselen “Sen Sevda Mısın?” şarkısına çekilen klipin yönetmenliğini Gülşen Aybaba üstlendi.

Sözleri Gözde Ançel müziği de Buray ve Gözde Ançel ortak imzası taşıyan, albümün en sevilen şarkılarından “Sen Sevda Mısın” a kısa film tadında çekilen klipte Buray’a oyuncu Burcu Bayraktaş eşlik etti.

Buray, bu kez duygulandırdı
Klipte; yaşanmış gerçek bir hikayeye dayanarak, arafta kalmış sevgilisini hayata döndürme çabasında olan bir adamın iki boyutlu öyküsü ekranlara yansıtıldı. Ölümle yaşam arasında kalmış olan kadının bilinçaltında kalan ve bu süreçte hayal meyal hatırladığı yaşanmışlıklarla birlikte Buray’ın kısa bir canlı performansı da dinleyicilerle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir