Kıvrak danslarıyla herkesi büyüledi

Dekorasyonundan ikramlarına, eğlencesinden hizmetine ve yepyeni şovlarına kadar Kıbrıs eğlence kültürüne farklı bir ışık tutan Maxim Royal, hafta sonu gerçek eğlenceyi kendini özel hissederek yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez noktası oldu.

Bu hafta sonu da eğlence için Maxim Royal’i tercih edenler muhteşem bir geceye daha tanıklık etti.

Türkan Arslan’ın güzel sesi ile başlayan gece, Türkiye’nin bir numaralı cabaret şov ustalarından Gediz’in geceye özel olarak hazırladığı “pilates” şovu ile devam etti.

Gediz’in iddialı pembe mayo kostümü ile sahneye çıkması izleyicilerin ilgi odağı oldu. Geceye katılan konuklar arasına girip esprilerini peş peşe patlatan Gediz, bununla kalmayıp seçmiş olduğu bir misafiri sahneye davet edip pilates yaptırdı. Şovun yanı sıra birbirinden güzel şarkılar da seslendiren Gediz’in kıvrak dansları herkesi ayağa kaldırdı.

Gecenin final bölümünde ise Maxim Royal’in ekolu sahnelerin son dönemlerdeki en iyi seslerinden Güven Yüreyi sahne aldı.

Yine yoğun bir konser haftası geçiren sanatçı hafta sonu eğlencesinin gözbebeği Maxim Royal’de izlemeye gelen konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Geceye hit şarksı ‘’Sen Maşallah’’ile başlayan sanatçıya dansçı kızlarda eşlik etti. Sanatçı “Kıbrıs benim sahne hayatımın en güzel yerlerinden biri, her Maxim Royal sahnem için özel hazırlanıyorum” dedi.

Sözlerine “şarkımın kısa zamanda bu kadar çok sevilip herkes tarafından söylenmesi beni çok duygulandırdı, iyi ki varsınız” diyerek devam etti.

Sahnesinde geçtiğimiz haftalarda Tarkan’ın en sevilen romantik şarkılarından oluşan akustik bir bölüm hazırlayan sanatçı bu hafta bir değişiklik yaparak bu kez hareketli şarkılarından oluşan bir repertuar sundu.

Kıbrıs Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir