KKTC’nin ‘en iyileri’ ödüllerini 21 Ekim’de alacak

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Cypaparazzi’nin düzenlediği “KKTC En İyiler Ödül Gecesi” 21 Ekim Çarşamba akşamı İstanbul’da düzenlenecek.

Daha önce 16 Eylül’de yapılması planlanan ancak Türkiye’de yaşanan terör olayları nedeniyle ertelenen ödül töreni için geri sayım başladı.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek Cypaparazzi etkinliğinde, ülkemizden birbirinden değerli isimler yer alacak. KIBRIS Gazetesi Magazin sorumlusu Orhan İsmailoğlu, Kıbrıs Gazetesi Moda Fotoğrafçısı Devrim Eyyubi, Havadis Gazetesi Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy, Kıbrıslı Modacı Zerrin Akıncı, Grup Frekans, Ayşegül Zayim, Bahar Gökhan ile Nafiz Dölek, iş, sanat ve medya dünyasından önemli isimler etkinliğe katılacak.

Kırmızı halıdan sahneye kadarki süreçte sürprizlerin yaşanacağı, yıldızlar geçidine dönüşecek tören, birçok yeniliğe ve ilklere de ev sahipliği yapacak.

Cypaparazzi KKTC En İyiler Ödül Gecesi sunuculuğunu Fox Tv bünyesinde bulunan Pelin Suade yapacak. 21 Ekim Çarşamba gecesi İstanbul’un en iyi mekanlarından biri olan Chanta Club’ta gerçekleşecek olan etkinliğinde geceye özel prodüksiyon, ışık şovları ve dans gösterileri olacak.

VIP alan ve 1500 kişi ile sınırlandırılacak bistro ve loca düzeniyle konuklar güzel bir gece geçirecek.

Gecede ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Hande Yener, Ömür Gedik, Berksan, Serdar Ortaç ve Ajda Pekkan gibi ünlü isimler de yer alacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir