Konak: CD çalar gibi konser yapanlardan değilim

Sanatı ile Kıbrıs’ın en çok aranan ismi haline gelen Türkiye’nin ünlü sanatçısı Volkan Konak, önceki akşam Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı.

Konser saatine saatler öncesinden hınca hınç alanı dolduran Volkan Konak, yine kendine özgü tarzı ve değişmeyen mavi gömleği ile kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti yaşattı. Giyimiyle ilgili olarak konuşan Konak, “Mavi benim değişmeyenimdir. Evde 100 yakın gömleğim var. Mavi saflığı, iyiliği, barışı temsil eder.” dedi. “CD çalar gibi konser yapanlardan değilim.” diyerek göndermede de bulunan Konak, “Sahne bir sunumdur, şov yeridir. Biz sadece şarkı söylemiyoruz. Seyircilerimizin de içinde olduğu bir kabare yapıyoruz. Bana sadece şarkı söylemek yetmiyor.” dedi.

Sosyal medya değil orası bataklık!
Sosyal medyada kendisiyle ilgili hakaret içeren yorum için savcılığa şikayette bulunan Volkan Konak, bununla ilgili olarak ise, “Bir 10 kişi var dava ettiğim. Onlar korkak insanlar bir duvarın arkasına geçip de sağa sola hakaret eden insanlar! Birde oraya tutturmuşlar sosyal medya diye isim bulmuşlar! Orası tam anlamıyla bataklık! Bakın yazar vardır, yazar kasa vardır. Bunlar yazar kasa! Haddini bilmezlere her zaman haddini bildirmek gerekir.” dedi.

Meslektaşlarımı kamera önünde eleştirmem!
Müzikle uğraşan herkesi çok sevdiğini ve sanatçıların daha fazla üretmelerinden mutlu olduğunu ifade eden Konak, “Sahne, mikrofon sanatçılara yakışıyor başkalarına değil. Ben meslektaşlarımı kameralar önünde asla eleştirmem. Onlara herkesin ihtiyacı var.” dedi. Konser boyunca konuklarına keyifli anlar yaşatan Konak, hüzünlendiren şarkılarının yanı sıra kemençe eşliğinde katılan herkesi doyasıya eğlendirdi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.