Konserde Gülşen şov

Popçu Gülşen, ‘Beni durdursan mı?’ adlı albümünün ilk istanbul konserini Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi.

Seksi şarkıcı konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hayranlarının hazırladığı pano önünde poz veren Gülşen’in eleştirilere maruz kaldığı zayıflık problemini aşarak kilo aldığı gözlendi. Oldukça iddialı bir kıyafetle sahneye çıkan Gülşen, aylarca dans dersi aldığını, bunun meyvelerini toplayacağını söyledi. Serdar Ortaç, Ebru Gündeş ve Bülent Ersoy’a yeni şarkılar yaptığını dile getiren başarılı popçu, “Bestelerimi karşımdaki kişinin enerjisine göre yapıyorum, bu yüzden başarılı oluyorum” dedi.

Lady Gaga’yla aynı şarkıyı yazacak
Basın mensuplarına ithafen ” Paparazzi” adında bir şarkı yazmak istediğini dile getiren Gülşen, Lady Gaga’nın o isimde şarkısı olduğunu duyunca, “Bizim paparazzimiz ayrı onunkiler ayrı, tüm paparazziler onun değil” diyerek bu konuda inatçı olduğunu gösterdi.

Açıklamaların ardından sahneye çıkan Gülşen, binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne ve dans şovları büyük beğeni kazanan Şarkıcı, ‘yatcaz kalkcaz’ şarkısında dansçılarıyla horon tepti. Konseri izlemeye gelenler arasında Ozan Çolakoğlu, Murat Dalkılıç ve Petek Dinçöz de vardı.
Mynet

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir