Lefkoşa’da “Cinayet” işlendi

Okan Bayülgen’in yönetmenliğini yaptığı, Selin Atasoy’un senaryosunu yazdığı “Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası” yoğun katılımla Lefkoşa’da seyircisiyle buluştu…

“Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası” adlı oyunda oyuncu Ayçin İnci’nin yanı sıra Burcu Kara, Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer, Emrah Kolukısa, Yücel Özeke, Metin Arslan gibi tiyatro ve sinemadan tanıdığımız ünlü oyuncular yer aldı.

Seyircilerin de interaktif olarak katılım sağladığı oyun aynı zamanda yemekli ve perde aralarında müzikal bölümler yer aldı. Oyunda Ayçin İnci seksapalitesi ile erkekleri büyüleyen bir yaşam koçunu canlandırdı. Oyunun devamında seyircileri bu karakterle ilgili bir sürpriz bekledi… Gizemi seyirciler çözebilsin diye tabi ki açıklanmadı.Ayrıca masalara dağıtılan formlardaki soruları doğru bilip, katilin kim olduğunu bulanlara da sürpriz ödüller dağıtıldı.

“Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası” adlı oyunda oyuncu Ayçin İnci’nin yanı sıra Burcu Kara, Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer, Emrah Kolukısa, Yücel Özeke, Metin Arslan gibi tiyatro ve sinemadan tanıdığımız ünlü oyuncular yer aldı. Mekanda ki herkesin şüpheli olarak görüldüğü oyun, hem işlenen cinayete tanıklık edenlerin tüylerini ürpertti, hem de entrikalar ortaya çıktıkça ve karakterlerin birbirine sataşmaları yükseldikçe salon kahkahaya boğuldu.Misafirlerin heyecanla izlediği bu oyun Okan Bayülgen’in yönetmeliğinde ve katılımıyla gece boyunca hız kesmeden devam etti…

Gece sonunda Okan Bayülgen kendi ve ekibi adına katılımı çok başarılı bulup tüm konuklara teşekkür etti. Oyun sonrası Okan Baygülgen bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir