Linet ve Rubato Harbiye’de yankılandı

Hazırlıkları 2 ay süren Linet ve Rubato’nun Harbiye Açıkhava konserinde, 40 şarkılık repertuarıyla 3 saat sahnede kalan Linet, gecenin sürprizi olarak oryantal Didem ile birlikte dans gösterisi yaptı.

Başarılı sanatçı Linet, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde büyük bir şova imza attı. Kendinden önce sahneye çıkan Rubato grubu ile birlikte düet yapan sanatçı, “Ölüyorum kederimden”, “Sen Ağlama”, “Kavgam” şarkılarını seslendirdi. Rubato gurubundan sonra sahneyi devralan başarılı sanatçı, sahneye ünlü modacı Zuleyha Kuru imzalı beyaz transparan mini elbisesiyle çıktı. Sahnesinde ilk şarkısını seslendiren Linet, “Mekanın gerçek sahipleri, Harbiye’nin gerçek sahipleri sizsiniz” diyerek müzikseverleri selamladı. Hazırlıkları 2 ay süren konserde, 40 şarkılık repertuarıyla 3 saat sahnede kalan Linet, gecenin sürprizi olarak oryantal Didem ile birlikte dans gösterisi yaptı.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Linet, son günlerde trend olan “Mekanın sahibi geldi” sözüne açıklık getirdi. Sanatçı, “Vallahi biz değiliz, gerçek sahipleri sizi alkışlayanlardır. Bugün de burayı hınca hınç 5 bin kişi olarak doldurdular. Biz izlemeye gelenlere, yorumcu kişiliğimizle misafirlik ediyoruz. Bayram sonrasında tatil gününde burayı dolduran bu özel insanlar sonsuz teşekkürler, bu kadar kalabalık olması beni çok mutlu etti” dedi. Sahne boyunca 3 farklı kostüm giyen Linet, “Kıyafetlerim için annemden onay alıyorum, o ayarında dekolte sever ve hep stil kıyafet önemli ama sesin varsa stil ikinci planda kalır der” dedi.

Rapçilerin bizim müziğimizi bitirdi, yorumlarına katılmayan sanatçı, “Bu ses tellerini 100 rapçiye bedel” dedi. 15 kişilik orkestrası olan sanatçı, sayısını artırarak 21 kişi ile sahneye çıktı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir