Lopez, 3 milyon dolar alacak

Boz Group’un Girne’de yaptırdığı Cratos Premium Hotel’in gala gecesine katılacak olan dünyanın en ünlü yıldızlarından Jennifer Lopez’in 3 milyon dolar alacağı belirtildi.

Lopez 220 milyon dolara yaptırılan otelin açılışına eşi Marc Anthony ve ikiz bebekleri ile birlikte gelecek. Otelde 3 gün kalacak olan Lopez, aynı zamanda 41. yaş gününü de kutlayacak. Kıbrıs’a özel uçakla gelecek olan Lopez ve ailesihavalimanında beyaz hummer limuzinle alınıp Girne’deki otele ulaştırılacak. 22 Temmuz’da 80 kişilik ekiple Kıbrıs’a gelecek olan Lopez, otelin 24 Temmuz’daki açılışında konser verecek. Lopez’in sahne malzemeleri ise iki TIR ile getirilecek. Lopez’in konserinden önce, ünlü Cirque du Soleil performans sergileyecek. Gala gecesi, Fashion TV tarafından 193 ülkede canlı olarak yayınlanacak.

Odasına 100 orkide konulacak
Üç gün için 3 milyon dolar (4.5 milyon TL) alan Jennifer Lopez, 80 kişilik ekibin yanı sıra 3 aşçısı ve 5 özel yardımcısını yanında getiriyor. Lopez otelin 650 m2’lik içerisinde spa, sauna, buhar odası ve jakuzisi bulunan özel dizayn edilmiş kral dairesinde konaklayacak. Kral dairesi Lopez için beyaz olarak dekore edildi. Odasına 100 adet beyaz orkidenin de konulacağı Lopez için 2 masör, 2 kuaför de hazır tutulacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir