Makyaj yapmayı da severim saç yapmayı da

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Funda Arar, önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı.

Konser öncesi kameraların karşısına mavi sırt ve göğüs dekolteli elbisesiyle çıkan şarkıcı, ayaküstü gazetecilerin soruları yanıtladı.

Sözlerine, “Yine Kıbrıs’ın bir sahnesinde dinleyenlerimiz bizi bekliyorlar” dedi ve tüm çocukların Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Arar, “Atamız’ın bize hediye ettiği en güzel şey… Tüm çocukların bayramı kutlu olsun, hepsi mutlu olsun, hiçbir çocuk ağlamasın” diye konuştu.

Sahneye hazırlanmasının uzun sürmediğini söyleyen Arar, “Çok uzun sürmüyor. Aşağı yukarı saç makyaj bir saat sürüyor. Bazen kırk dakikada bile hazırlanabiliyorum. Uzun saatler hazırlanırsam, beni afakanlar basar, ben gelemem. Sıkılırım, tamam tamam derim” diyen Arar, saç makyajını kendisinin yaptığı dönemler olduğunu söyledi.

Şarkıcı, “Saç makyajı kendim yaptığım oluyor dönem dönem… Ayla Şahin’le yıllardır beraberiz. O çocuktu neredeyse bizimle çalışmaya başladığı zaman. Artık beni tanıyor, yüzümü tanıyor. Ondan önce hep ben kendim yapıyordum. Ben makyaj yapmayı da severim, elimden de gelir. Saç yapma da elimden gelir” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir