Merakla beklenen single’ı çıkıyor

Başarılı sanatçı Bikem Tunar, söz ve bestesi kendisine ait “Aşk’tır” isimli single çalışmasıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 3 aylık bir stüdyo çalışması sonunda sözleri kendisine ait, aranjörlüğünü Çağıl İşgüzar’ın hazırladığı “Aşk’tır” adlı single çalışmasını tamamlayan sanatçı, merakla beklenen single’ını Ekim ayı içerisinde dinleyicilerle buluşturacak. Tunar’ın single çalışması yine Ekim ayı içerisinde Ziya Tunaç’ın yönetmenliğinde kliplendirilecek.

Tunar: Yazdığım şiir şarkı oldu
Single çalışması ile ilgili bilgi veren Tunar, “Herkesin merakla beklediği “Aşk’tır” ın sözlerini aslında 2017 yılında şiir olarak yazmıştım. Daha sonra bunu şarkı haline getirmeye karar verdim. Sene başında bestesini yaptığım ve geceleri sürekli dile getirdiğim parçamı yayınlamaya karar verdim. İlk iş olarak Çağıl İşgüzar görüşüp, kendisine ait stüdyoda canlı olarak okudum. Kendisi şarkıdan çok etkilendi ve hemen bilgisayarını açtı ve gitarını eline aldı. Böylece uzun bir süreçten geçen, fakat çok keyif aldığımız çalışmamız başlamış oldu. Şarkının altyapısı bittikten sonra müzisyen arkadaşım Mehmet Sakarya (Sihirli Flüt) saksafonu ile şarkıya muhteşem bir şekilde dokundu. Bas gitarda ise üniversite dönemlerimden beri tanıdığım Cahit Kutrafalı ve klavyede ise Hüseyin Kırmızı (Japon) ve klip icin özel fotoğraf çekimlerinde Mustafa Evirgen destek verdi. Sanata ve üretime destek veren ve her zaman taktir ettiğim değerli müzisyen arkadaşlarım ile çalışmak beni çok mutlu etti. Şarkımı Ekim ayı içerisinde dinleyicilerle buluşturmayı planlıyorum. Yine 45 dakika programında yönetmenliğimi üstlenen Ziya Tunaç ile Ekim ayı içerisinde şarkımı kliplendireceğiz. Yine ayrıca single çalışma Türkiye müzik piyasasında ve digital müzik platformalarında yayınlanacak.”

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.