Merve Taşkın’a ifşa davası!

Meriç İzgi ile tartışma yaşayan ardından mesajları ifşa eden sosyal medya fenomeni Merve Taşkın hakkında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, aylar önce Beşiktaş’ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia etmiş ve sonrasında futbolcu Emre Mor’un attığı mesajları ifşa etmesiyle gündeme gelmişti. Taşkın, sosyal medya hesabında da bir takipçisiyle bekaret konusu üzerine tartışmıştı.

Başka bir sosyal medya fenomeni olan Meriç İzgi, bu tartışma üzerine Taşkın’a ‘Böyle paylaşımlar mı yapıyorsun sen, utanç verici, rahatsız edici biraz’ diye yazınca, Taşkın da “En azından senin gibi bazı şeyleri saklamıyorum” diye cevap vermiş, ikili arasında birtakım yazışmalar gerçekleşmişti. Taşkın, İzgi’yle aralarında cereyan eden yazışmaları sosyal medya hesabında yayınladı. Bunun üzerine Meriç İzgi, savcılığa başvurarak kendisine hakaret eden ve mesajlarını ifşa eden fenomen Merve Taşkın’ı ihbar etti. İzgi’nin ihbarı üzerine savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.