Meryem Özerinç’le dobra dobra

24. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışmasın boy gösteren Meryem Özerinç, gündemi hala meşgul eden yarışma hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Özerinç ” Görüşlerim kimsenin şahsına yönelik değil. Bu yarışma hatalardan dolayı gündeme oturdu. Bu hatalardan bende nasibimi aldım ve hakkımın yenildiğine inanıyorum. Dünyanın hiçbir yerinde 16 yaşında ki biri kraliçe olmamıştı. Ergenlik çağına yeni girmiş ve hatta vücut hatlarının tam anlamıyla oturmamış birisinin birinci gelmesi ne derece sağlıklıdır bilemiyorum.” dedi.

Herşeye rağmen iyi kötü günler geçirdiğini belirten Meryem Özerinç, ” Birinci gelen güzelin rahat ve heyecansız tavırlarını herkes gördü. Bu durum ortaya atılan bazı iddaları güçlendiriyor. Yarışmaya katılma fikri aklıma bile gelmemişti. Özellikle arkadaşlarım katılmam için çok ısrar etti. Bende ani bir kararla aradım ve katıldım. Yarışmaya katıldığımı duyan dostlarım ise bu işin torpille döndüğünden bahsetmişti. Keşke sözlerini dinleseydim. Yarışmanın tek artısı edindiğim arkadaşlıklar oldu. ” diye konuştu.


2 Comments on “Meryem Özerinç’le dobra dobra”

  1. kesinlikle mery sna katılıorm arkadsm we sırada bnm röpörtj wr bekleyn herkezn yüzü ortaya cıkack 😉 meryemın soledgı her kelıme noktasna kadr dogrudr ! We zatn cıkan olaylar haberlr bu yazılanlrı doğrulyr ! HERŞEY ORTADA GÖZÜNÜZÜ AÇIKN ARTK WE HAKLARIMZN DHA FAZLA YENILMESNE IZIN WERMEYN 1DUR DEYIN ARTK BU SACMALIKLRA ! YETERRRR . . .

  2. Bence artık bu konuyu pek fazla uzatmanın bir anlamı yoktur olan oldu artık. Ne yapsanız hiçbişey ne geri alınır ne da başkasına verilir. Bence bu saçmalık şeylerle uğraşacağınıza artık önünüzdeki çizgiyi takip edin. Madem arkanıza baktığınız zaman karanlık işler görüyorsunuz ozaman önünüzdeki ışığı takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir