MFÖ hayranlarını coşturdu

Yılların efsane grubu MFÖ, önceki akşam Port Cratos’u dolduran yaklaşık 1000 kişiye unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Konser öncesi yeni açılan açık hava diskosu Cage Club’ın dansçılarının gösterisi ise büyük ilgi çekti.

“Yıldızlar yeryüzüne inmeye devam ediyor”sloganıyla her hafta sonu Türkiye’nin en ünlü starlarını sevenleriyle buluşturan Cratos Premium Hotel’in eğlence merkezi Port Cratos, geçtiğimiz Cuma günü ünlü pop grubu MFÖ’yü ağırladı.

Konser öncesi, değişik konsepti ve dans şovlarıyla, açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören ve eğlence hayatına damgasını vuran, Port Cratos’un yeni açıkhava diskosu Cage Club’ın dansçıları sahnede muhteşem bir gösteri sergilediler. Ardından MFÖ genç yaşlı hayranlarıyla kucaklaştı. 2 saat sahnede kalan ve yıllara meydan okuyan grubun , dillerden düşmeyen şarkıları Mazeretim Var Asabiyim Ben, Sakın Gelme, Psikopat, Benim Hâlâ Umudum Var, Ali Desidero, Sude gibi unutulmaz parçalarına Port Cratos’u dolduran yaklaşık 1000 izleyici de eşlik etti.

Özellikle Bodrum Bodrum söylenirken MFÖ severler nostaljik dakikalar yaşadı. Grup, yüksek performansı ve bitmek bilmeyen enerjileri ile sevenlerini adeta mest etti.Sahneden Cratos Premium Hotel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Bozoğlu’nu da tebrik eden grup, kendilerini Las Vegas’ta hissettiklerini ve böyle bir tesisin büyük bir kazanç olduğunu vurguladı.

MFÖ’nün performansı izleyenler arasında, ünlü gazeteci Kenan Erçetingöz, Cratos Premium Hotel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Bozoğlu ve Mazhar Alanson’un eşi Biricik Alanson da vardı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.