Mustafa Sandal ve Tuba Ünsal 17 yıl sonra buluştu

12 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava’da konser veren Mustafa Sandal, 17 sene sonra kendisini dinlemeye gelen eski sevgilisi Tuba Ünsal’a övgü yağdırdı.

Ünlü popçu Mustafa Sandal, geçtiğimiz gün 12 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava’da konser verdi. 2001-2002 arasında Mustafa Sandal ile aşk yaşayan Tuba Ünsal da seyirciler arasında yerini aldı. Eski sevgilisine sahneden seslenen Sandal, “Muhteşem bir ilişki yaşadık” dedi.

“Yıllarca bu anın hayalini kurmuştum”
Hayranlarına “Kendinizi bana bırakın, bu gece bizi buluşturan ortak noktamız; aşk. Şarkılarımın hepsi aşkla yazıldı” diye seslenen Mustafa Sandal, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İki Tas Çorba şarkısını söylerken sahneye bir tas çorba servis edildi. Mustafa Sandal, “Yıllarca bu anın hayalini kurmuştum” diyerek teşekkür etti.

“Muhteşem bir ilişki yaşadık”
Binlerce kişinin arasından eski sevgilisi Tuba Ünsal’ı gören Mustafa Sandal, “Giriş, gelişme ve sonuç olarak muhteşem bir ilişki yaşadık. Hatta o dönem yazmış olduğum, ‘Tek Geçerim’ şarkısı giriş, ‘Pazara Kadar’ gelişme ‘Kopmam Lazım’ ise ikimiz için de muhteşem bir gol oldu” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir