Nancy Ajram hayran bıraktı

Orta Doğu’nun en popüler sanatçılarından Nancy Ajram, cumartesi gecesi Cratos Premium Hotel’de söylediği şarkılarla muhteşem bir geceye daha imza attı.

Fazla hayran kitlesine sahip olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Nancy, seslendirdiği hareketli şarkılarıyla büyüledi.

Sesi ve yüksek sahne performansıyla Arap dünyasının son yıllardaki en büyük yıldızlarından olan Nancy Ajram, Cratos Premium Hoteli çok sevdiğini dile getirdi.

Ya Selam Cratos!
Konserine başlamadan önce hayranlarıyla fotoğraf çektiren Nancy, kendisine hediye edilen tablo karşısında duygularını saklayamadı.

Konserden önce misafirlerine sürprizler yaşatan Cratos yönetimi, Laterna gurubunu ilk olarak misafirleriyle buluşturdu. Ardından sahneye çıkan Mezdeke grubu geceye renk kattı.

“Ya Selam, Ah w Noss ve YaTabtab” gibi birçok başarılı albümü bulunan Ajram, 4 yaşında şarkı söylemeye başlayan ve 18 yaşına gelmeden müzik dünyasının profesyonel isimleri arasına girmeyi başardı. Ajram için Arap ülkelerinden Cratos Premium Hotel’e birçok ziyaretçi geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir