“Nazara geldim”

Türk pop müziğinin son dönemlerdeki en başarılı kadın vokallerinden Derya Uluğ, Kuzey Kıbrıs’taki ilk canlı performansını Maxim Royal’de gerçekleştirdi.

Günlerdir ağır ilaçlarla ayakta durduğunu söyleyen Derya Uluğ, hastalığının iş yoğunluğundan olmadığını söyleyerek “Nazara geldim” dedi.

Merit Royal Hotel içinde ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan Maxim Royal, bu hafta Derya Uluğ’u hayranlarıyla buluşturdu. Sahneye kendisini zirveye taşıyan şarkısı “Okyanus”la çıkan Derya Uluğ, çok yoğun günler geçirdiğini ve gece için özel bir repertuar hazırladığını söyledi.

Hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşan Derya Uluğ, Kayahan, Sıla, Sezen Aksu, Sertab Erener, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe ve Orhan Gencebay şarkılarından oluşan bir sahne performansı sergiledi. Derya Uluğ, çok yakın bir zamanda çıkacak olan Yıldız Tilbe proje albümünde “Sana Değer” şarkısını seslendireceğinin müjdesini de verdi.

Derya Uluğ, kendisini izleyen konuklar arasında bulunan Maxim Royal’in daimi solisti Güven Yüreyi’yi ve söz yazarı Aslı Gök’ü sahneye davet etti. Yüreyi ve Gök, seslendirdikleri birer şarkıyla geceye renk kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir