Oğuzhan hızlı başladı

Cratos Hotel kış gecelerinin klasiği “Oğuzhan’lı Golden Cage” geceleri geçtiğimiz Cumartesi akşamı gösterişli bir program ile kış sezonunu açtı.

Girne’nin prestijli otellerinden Cratos Premium Hotel bünyesinde bulunan Lübnan mutfağının değişmez ismi Golden Cage,geçtiğimiz Cumartesi gecesi hızlı bir başlangıç ile yeni sezona merhaba dedi.

Oldukça yoğun bir kitlenin katılımıyla yeni sezonu açan mekanda ilk olarak “Mısır” konsepti ile sahneye çıkan profesyonel gösteri ekibi etkileyici bir sahne şovu yaptı. Ayrıca gecede misafirlere özel ikramlar da hazırlanarak sunumu yapıldı.

Gecede karnaval tadında gösteriler de beğeni toplarken dansçıların performansları büyüleyiciydi.

Sahne gösterilerinin ardından gecenin yıldızı, sahnelerin vazgeçilmez ismi Oğuzhan Barun ve ekibi sahneye çıktı.

En popüler şarkıları muhteşem bir enerji ile seslendiren Oğuzhan, gece boyunca istek şarkılara da yer verirken sık sık misafirlerine sempatik tavırları ile hitap etmeyi de unutmadı.

Oldukça eğlenceli bir açılışın yaşandığı gecede kadehler sıkça havaya kalkarken Oğuzhan hayranları şarkılara eşlik ederken gecenin temposu hiç düşmedi. İş ve eğlence dünyasından tanınmış simaların da katıldığı gece geç vakitlere kadar devam etti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.