Ortaç yine mest etti

Cratos Premium’un vazgeçilmez sanatçısı Serdar Ortaç, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında yağan yağmura rağmen unutulmaz bir performansa daha imza attı. Port Cratos’ta gerçekleşen konseri yaklaşık 1500 kişi izledi.

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, tüm Türk milletinin ve Türki Cumhuriyetlerin bayramını kutlayarak sözlerine başladı. 15 Haziran’da yeni albümümün çıkacağının müjdesini veren Ortaç, aylardır stüdyoya kapandığı için hiçbir sanatçının yeni albümünü dinleyemediğini iletti. Basının, Amerikan bayrak desenli t-shirt giymesinin tepkiye neden olabileceği uyarısı üzerine sanatçı konser öncesinde üstünü değiştirdi.

Röportaj sonrası konserine başlayan Ortaç, her zamanki gibi unutulmaz bir performansa imza attı. Beste fabrikası, ilk albümünden son albümüne kadar akıllarda kalan tüm parçalarını izleyenlerle hep bir ağızdan söyledi.

“Topu topu 3 kez gerçekten sevdim”
Seslendirdiği aşk şarkılarında hala bekar olmasından yakınan sanatçı, “herkes yüzlerce kız arkadaşım olduğunu sanıyor ama ben tüm hayatım boyunca topu topu 3 kez sevdim” diyerek ayrıldığı Litvanyalı sevgilisi Asta’yı andı. Ortaç, hareketli parçalarında da bitmek bilmeyen enerjisi ile izleyenleri de bir dakika olsun yerinde oturtmadı. Repertuarında ağırlıklı olarak hareketli parçalarına yer veren sanatçı, söylediği oyun havaları ve türkülerle Port Cratos’u adeta inletti. Sanatçının yaklaşık 3 saat süren performansında Ortaç’ın dans ekibi ile konser adeta görsel şölene döndü. Her konserinde Ortaç’a sahne performansında eşlik eden dansçılar da kostümleri ve güzellikleri ile yürek hoplattı. Ortaç’ı izleyenler arasında futbolcu Ümit Karan da vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir