Ortaç’ın bitmeyen doğum günü

Cratos Premium Hotel’de gerçekleştirdiği her konserini tıklım tıklım dolduran ve hayranlarına unutulmayacak müzik ziyafeti sunan ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftasonu da geleneği bozmadı.Dün gece mekanı dolduran yaklaşık 2000 kişiye muhteşem bir performans sergiledi.

“İçkiye başlamadım, yeşil çay içiyorum”
Geçtiğimiz Cumartesi gecesine damgasını vuran beste fabrikası, ilk albümünden son albümüne kadar akıllarda kalan tüm parçalarını izleyenlerle hep bir ağızdan söyledi. Ortaç, ”Herkes bu gece aşkını bulsun” temennisiyle konserine başladı. İlk parçasının ardından, Golden Cage’deki doğumgünü partisinde elinde rakı kadehi fasıl ekibine eşlik etmesiyle ilgili; “son zamanlarda basında hakkımda içkiye başladığıma dair çıkan haberlere inat yeşil çay içiyorum” diyerek sahnede çay içti. Sevgililer gününe Cratos Premium Hotel’de Rafet El Roman konserini yalnız izleyerek geçiren Ortaç, “Allah bana para, şöhret, yetenek vermiş ama gönül işlerinde şans vermemiş” diyerek son sevgilisi Michaela’dan ayrıldığının sinyallerini verdi.

“Bunlar benim doğumgünü hediyem mi?”
Sanatçı hareketli parçalarında da bitmek bilmeyen enerjisi ile izleyenleri de bir dakika olsun yerinde oturtmadı. Sanatçının yaklaşık 2.5 saat süren performansında volkanlarla süslenen sahne ve Ortaç’ın dans ekibi ile konser adeta görsel şölene döndü. 16 Şubat’ta 42 yaşına giren sanatçıya bir sürpriz kutlama da sahnede yapıldı.

Kendisi için hazırlanan devasa pastayı, yurtdışından doğumgünü için gelen yabancı kızları da sahneye davet ederek üfleyen sanatçı, “bunlar benim doğumgünü hediyem mi?” dedi ve hepsini teker teker öptü. Daha sonra da kızlarla sahnede hep birlikte dans etti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir