Ortaç’tan Samimi İtiraflar

Pop müziğin beste fabrikası Serdar Ortaç, Cratos Premium’da unutulmaz bir performansa imza attı. Yaklaşık 2000 kişiyi bir dakika olsun yerinde oturtmayan sanatçı, Cumartesi gecesine damgasını vurdu.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ortaç, sözlerine bayram dileğiyle başladı. Acı bir bayram yaşadığını ileten ünlü yıldız, bayramlarda çalışmaya artık alıştığını ekleyerek “insanları mutlu ederek mutlu olmayı öğrendim” dedi.

“Ne Tarkan, Kenan Brad Pitt , ne de ben Justin Timberlake olamam, biz Ortadoğu’nun padişahıyız”
Gelecek senenin Mayıs ayında yeni albüm çıkaracağını ileten Ortaç, 4 farklı dilde parçalarını seslendirdiğini ve özellikle Litvanya’dan kendisine ilginin yoğun olduğunu, program için birçok teklif aldığını iletti. Sanatçıların yurtdışına açılmalarıyla ilgili sorulan soru üzerine, hayal kurmaya gerek olmadığını ileten Ortaç, Amerika’da ünlü olmak gibi bir düşüncenin hayalin ötesine geçemeyeceğini savundu. Tarkan Kenan’ın Brad Pitt olamayacağı gibi kendisinin de Justin Timberlake olamayacağını söyleyen Serdar Ortaç, “Biz Ortadoğunu’nun padişahıyız, kendi yağımızda kavruluyoruz” dedi.

“Bu kafayla hiç bişey olamayız”
Sanatçıların yurtdışına açılmasıyla ilgili olarak kıskançlık yapmamak gerektiğini ileten Ortaç, Türkiye’de sanat camiasının vurmaya, çelme takmaya çok meraklı olduğunu söyledi ve ekledi; “Biz bu kafayla hiçbişey olamayız”

Röportaj sonrası konserine başlayan Ortaç, her zamanki gibi unutulmaz bir performansa imza attı. Beste fabrikası, ilk albümünden son albümüne kadar akıllarda kalan tüm parçalarını izleyenlerle hep bir ağızdan söyledi. Seslendirdiği aşk şarkılarında hala bekar olmasından yakınan sanatçı, hareketli parçalarında da bitmek bilmeyen enerjisi ile izleyenleri de bir dakika olsun yerinde oturtmadı. Repertuarında ağırlıklı olarak hareketli parçalarına yer veren sanatçı, söylediği oyun havaları ve türkülerle tüm salonu adeta inletti. Sanatçının yaklaşık 3 saat süren performansında Ortaç’ın dans ekibi ile konser adeta görsel şölene döndü. Her konserinde Ortaç’a sahne performansında eşlik eden dansçılar da kostümleri ve güzellikleri ile yürek hoplattı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir