Plajlarda Şenlik Zamanı

Herkese kısa soluklu bir aradan sonra yeniden merhaba. Gündelik hayatın koşuşturmacası, yaşamlarımızda ister istemez karşılaştığımız olaylar dengemizi bozup bizleri iniş-çıkışlı halet-i ruhiyelere, karmaşık dönemlere sokuyor kimi zaman. Böyle durumlarda belki de en iyisi inzivaya çekilip biraz kendimizle baş başa kalmak, kendi benliğimizi rahatlatmaya çalışmaktır zannımca. İşte tam da böyle bir süreçten geçip tazelenme evresine girerken siz okuyucularımla moda muhabettelerimize kaldığımız yerden devam etmemin verdiği keyifle parıldamaya başlıyor gözlerim.
Ve gelelim bu haftaki konumuza !

Yaz aylarının etkisini hissetirmeye başlamasıyla mayo ve bikini koleksiyonları yavaş yavaş vitrinlerde yerini almaya başladı. Öyleyse var mısınız benimle bu senenin mayo ve bikini trendlerini yakın mercek altına almaya ?

1-) Yüksek Bel
60’lı yılların etkisinin görüldüğü yüksek bel bikiniler ve mayolar bu sezon geçen sezondan biraz daha farklı olarak koleksiyonlarda klasik renkler ile karşımıza çıkıyor. Nostaljik bir görünüme sahip olan bu modeller ile hem fazlalıklarınızı gizleyebilir, hem de vintage şıklık yakalayabilirsiniz.

2-) Fırfır
Genellikle straplez üstlü bikinilerde karşımıza çıkan fırfır detayı canlı renklerle birleşince görünümünüze hem eğlenceli hem de neşeli bir hava katacaktır. Küçük bir tüyo : İri göğüslü hanımlar fırfır detayını kullanmaktan uzak durmalı. Zira bu detay bulunduğu bölgeye daha fazla dikkat çekecektir.

3-) Halter Yaka
Plaj trendlerde pencere detaylı tasarımlar sezonun favorileri arasında bu sezon yerini alıyor. Hem şık hem de spor bir görünüm sağlayan bu tarz bikini ve mayolarla plajda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

4-) Cut-out
Cut-out adı verilen mayo ve bikiniler yine bu sezonun en dikkat çekici trendleri arasında bulunmakta. Renk renk ve geometrik desenli seçenekleri de bu sezon sıkça karşımıza çıkacak olan bu modeller vücut hatlarını ortaya çıkarma özelliği ile dikkat çekiyor.

Ve son olarak küçük bir öneri : Bu sezon plaj alışverişiniz için LilyandRose, Achelya Uluchay, Oye Swimwear, Codentry by Özge Ulusoy koleksiyonlarını incelemenizi tavsiye ederim.
Bir sonraki yazıya kadar kendinize iyi bakın !

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.