Premium sevgililer günü

Sevgililer günü kutlaması için Cratos Premium’u tercih eden aşıklar, Serdar Ortaç’ın muhteşem sahne performansı ile doyasıya eğlendiler.

Hizmete girdiği Temmuz ayından itibaren gerçekleştirdiği organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren ve Türkiye ve dünya starlarının konserleriyle en çok tercih edilen otel halien gelen Cratos Premium, 12 Şubat gecesi kutlanan Sevgililer gününde Serdar Ortaç’ın şarkılarıyla konuklarına unutamayacakları bir sevgililer günü yaşattı.

Cratos Premium Sevgililer Günü programı; otelin ana restoranında gerçekleşen sevgililer günü yemeği ile başladı. Türk ve dünya mutfağından eşiz lezzetlerin konuklar için özel olarak hazırlandığı yemeğin ardından otelin balo salonuna geçen misafirler, konser öncesi gerçekleşen defileyi ilgiyle izlediler. Program, unutulmaz aşk şarkılarının söz yazarı ve bestecisi Serdar Ortaç’ın olağanüstü sahne performansı ile devam etti.

Defile sonrası sahne alan Serdar Ortaç, her zamanki gibi enerjisi ve seyirciyle olan sıcak diyaloğu ile izleyenleri büyüledi. Gece boyunca birbirinden güzel aşk şarkılarını konuklar için söyleyen Ortaç, seslendirdiği Karadeniz türküleri ve yabancı şarkılar ile de misafirleri bir dakika yerlerinde oturtmadı.

Ortaç’ı dinleyenler arasında, şarkıcı Nil Özalp ve Genco Ecer de vardı. Yine bir Serdar Ortaç bestesi “Kalp Boş” adlı parçasıyla çıkış yapan Nil Özalp, sahnede Ortaç’la şarkısını seslendirerek programa renk kattı. Hemen hemen her konserinde Serdar Ortaç’ın yanında olan sevgilisi Asta, bu özel günde de Ortaç’ı yalnız bırakmadı. Serdar Ortaç, bir ara yerinde göremediği sevgilisini “ Karım nerede gören var mı ?”diye sorarak geçen hafta hakkında çıkan nişanlandı haberlerine gönderme yaptı.

Adanın ilk ve tek premium oteli Cratos Premium’u sevgililer günü için tercih eden misafirler, sunulan hizmet kalitesi, çeşitliliği ve renkli program ile unutulmayacak bir sevgililer günü yaşadılar.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir