Rafet Cratos’ta klip çekti

Pop müziğin sevilen ismi Rafet El Roman, 1 Temmuz gecesi Port Cratos’ta verdiği konserde, sempatik tavırları ve sahne performansıyla izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.Rafet El Roman, “Güle Güle” şarkısının klibini de konseri esnasında seyircilerin katılımıyla çekti.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, geçmişte eski eşiyle arasında yaşanan tatsızlıklara artık nokta koyduklarını açıkladı. Programı sonrası annelerinin yanında olan kızlarını Bodrum’da görmeye gideceğini söyleyen Rafet El Roman, daha sonra da oğlu Edvan’la vakit geçireceğini iletti. Geçmişte yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen şimdi huzurlu olduğunu ileten Roman, hayattaki en önemli şeyin kızlarıyla oğlu Edvan’ın iyi anlaşmalarını olduğunu sözlerine ekledi.

Röportaj sonrası sahne alan Rafet El Roman, yaklaşık 2.5 saat süren sahne performansı ile izleyenleri adeta büyüledi. Sanatçı repertuarını sadece kendi şarkılarından oluşturmadı, eski ve yeni parçalarının yanısıra “Fe Süphanallah”, “Mavi Boncuk” gibi bilindik eserlere de yer verdi. Oyun havalarından oluşan potporilerde ise izleyenler bir dakika olsun yerinde oturmadı. Sahnede hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hayranlarını da geri çevirmeyen sanatçı, şarkı aralarında seyircilere takılarak espriler yaptı. Rafet El Roman’ın herkes tarafından bilinen ve hep bir ağzıdan eşlik edilen romantik parçalarında ve söylediği yabancı şarkılarda ise izleyenlerden büyük alkış geldi.

Port Cratos’un Rafet El Roman’a bir de sürprizi vardı. Geçen haftalarda çıkardığı “Sevgiye Zaman Ver” albümünün en hareketli parçası “Güle Güle”nin klibi, Port Cratos’u dolduran yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla sanatçının konseri esnasında çekildi. İzleyenler ellerinde maytaplar ile “Güle Güle” şarkısına hep bir ağızdan eşlik ettiler. Sanatçı, klibini böylesi muhteşem bir tesiste çekmekten mutluluk duyduğunu söyleyerek, Cratos Premium Hotel’in Yönetim Kurulu başkan Vekili Murat Bozoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Bozoğlu’nu tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir