Sali, aşkı buldu

Kıbrıs’taki konseri öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Ziynet Sali, “Aşk var mı sorusuna?” karşı “Aşk var. Aşk olmadan olur mu?” dedi.

Muhabirlerin “İngiltere’de mi beyefendi?” sorusuna Sali, “İngiltere’yi ben getireceğim size, o günü bende iple çekiyorum karşınıza el ele çıkacağım kutlayacağız o günü” şeklinde konuştu.

Derin göğüs dekolteli, mavi renk, fırfırlı elbisesiyle göz kamaştıran Sali, geniş repertuarı ve bitmek bilmeyen enerjisiyle sahneden hayranlarına unutulmaz müzik ziyafeti sundu. Konser alanını dolduran yaklaşık bin kişi Sali’nin şarkılarına eşlik etti. Birbiri ardına sevilen şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı iki saati aşkın sahnede kaldı.

“Öğrenmenin yaşı yok” diyerek İngiltere’nin Londra şehrinde dünyaca ünlü isimlerin de dans dersleri aldığı ‘Royal Academy of Dance’ okuluna kaydolarak dans dersleri alan Ziynet Sali, “Çok yoğun bir süreç geçiriyorum orada. Spor, müzik, vokal, dans, akustik İngilizce repertuar hazırlığı… Çalıştıkça, ürettikçe insan dinçleşiyor” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir