Sali: Müzik damarlarımda akıyor

Eurovision şarkı yarışmasına katılmayacağını ve hakkında Anthony Marshall ile çıkan aşk haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Ziynet Sali, sahne aldığı Girne’de konuklarına müzik dolu bir gece yaşattı

Kıbrıslı ünlü sanatçı Ziynet Sali, önceki akşam Girne’de hizmet veren Merit Royal Hotel’de hayranlarına keyifli bir gece yaşattı. Hotelin açık hava sahnesinde vereceği konser öncesinde gazetecilerle bir araya gelerek soruları yanıtlayan Ziynet Sali, enerjisini müzikten aldığını ve heyecanını yansıtmayı çok sevdiğini söyledi.

‘’Müzik damarlarımda, kanımda akıyor’’ diyen Ziynet Sali, Şubat ayından beri Londra’da müzik çalışmalarına devam ettiğini, müzik kariyerini yeniden inşa ederken Grammy adaylığı ve MTV ödülleri bulunan Craig David’in prodüktörlüğünde çalıştığını söyledi.

Egonun kendisi için hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyen Ziynet Sali, ‘’Örnek aldığım dünyaca ünlü pop sanatçısı Prince, bir röportajında ‘Yaptığınız en iyi şarkı’ sorusuna ‘Henüz yapmadım’ yanıtını vermişti. Türkiye’de star egosuyla gezenler yapamaz, ego çalışmıyor oralarda, herkes kendisiyle yarışıyor’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir