Sam çaldı, söyledi, oynadı, oynattı

Sahne ve dizilerin sevilen sanatçısı Şevval Sam, bayram nedeniyle önceki akşam Lefkoşa’da bir hotelde için çıktığı özel gecede hayranlarına uzun yıllar unutamayacakları bir gece yaşattı.

Kadife sesi, kıskandıran güzelliği ve muhteşem dekoltesi ile geceye apayrı bir renk katan Şevval Sam, müthiş sahne performansı ile bini aşkın konuğuna oturma yasağı uyguladı.

Buram buram Anadolu tüten türkülerini yöresel kıyafetli dans grubuyla renklendiren Şevval Sam geceye özel bir sürprizle sahneden hayranlarının arasına indi. Dakikada yüzlerce selfie ile rekorları altüst eden Şevval Sam güzelliğiyle büyülerken, Türk sanat müziğinden Karadeniz yöresinin ezgilerine geniş repertuvarıyla izleyicilere müzik şöleni yaşattı.

Yaklaşık 2 saat süren performansında Yasak Elma dizisindeki rolünden başlayarak seyirci ile sıcak diyaloglar kuran Sam, “ Dizideki olumsuz karakter benim için özel bir deneyim oldu” derken seyirciye seslenerek “ Siz eğlendikçe biz eğleniyoruz. Siz çalıştıkça biz de çalışıyor, hep birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine, mirasına devletimize sahip çıkıyoruz. Bize muhteşem bir gece yaşattınız. En kısa sürede tekrar buluşmak üzere” diyerek programını noktaladı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.