Seda Sayan’a sürpriz doğum günü

Yeni yıl akşamları hayatımızda hep özel günlerden biri oldu. Ülkemizdeki otellerin de öyle. Yeni yılı kutlamak için tüm beş yıldızlı oteller günler süren hazırlık sonrasında 2013’ü geride bırakırken 2014’ü karşıladı.

Geçtiğimiz akşam Girne Rocks Otel’de düzenlenen yeni yıl partisinde neşe dolu bir gece yaşanırken, her zaman olduğu gibi Mehmet Ali Erbil, yaptığı kendine tarz şakaları ile tüm davetlileri kahkahaya boğdu.

Türkiye’nin birbirinden değerli tiyatro sanatçılarından Oya Başar, Selçuk Yöntem ve birçok sanatçının yanına giderek hediye aldı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında ise dansçı kızlar sahne aldı. Saatler 22.45’te ise bu kez Seda Sayan büyük alıkışlar arasında sahneye çıktı ve her zaman olduğu gibi tüm davetlileri coşturdu. Güzel bir kostüm ile sahne alan sanatçı, saatler tam 23.59’u gösterirken Mehmet Ali Erbil’i ve tüm tiyatro sanatçılarını sahneye davet ederek, “Bu akşam benim doğum günüm” dedi. Ardından Seda Sayan için hazırlan özel doğum günü pastası hep birlikte keserek geri sayımla birlikte 2014’e girilmiş oldu. Büyük bir coşku ile devam eden yılbaşı eğlencesi saat 00.30’da son buldu.
Kıbrıs Gazetesi

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir