Sıla, mankenlere taş çıkardı

Hazır giyim sektörü firmalarından Adil Işık, yeni sezon ürünlerinin tanıtımını muhteşem bir organizasyon ve defileyle gerçekleştirdi. Sanatçı Sıla’nın da podyuma çıktığı defilede, kreasyonlar göz kamaştırdı.

adL giyimin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık’ın ev sahipliğinde gerçekleşen defilede, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı adL+Cengiz Abazoğlu 2016 ilkbahar-yaz ‘White Line’ koleksiyonu, defile ile moda severlerle buluştu. Sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinde katıldığı defile de Beyazstil tasarımlar büyük ilgi gördü.

Modern ve güçlü kadını simgeleyen tasarımlara imzasını atan, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu ve kadın ruhunu tasarımlarına yansıtan, onlara hayat veren, modanın öncüsü adL, birlikten doğan tasarım gücünü birleştirerek dokuzuncu sezonda da kendi rekorunu kırdı. Defilede 40 mankenin sergilediği 147 parçayla farklı kombinler, adL’nin yenilikçi ve genç ruhuna vurgu yaptı.

Defile sonrası sahne alan Sıla, podyumda ilk kez şarkı söyledi. Kendisi için farklı bir deneyim olduğunu belirten Sıla, “Cengiz’in böyle bir defilesinde olmak benim için çok değerli. Kariyerinde çok alkışladığım, güvendiğim bir arkadaşım. Provada ‘Acaba podyumda heyecan yapar mıyım?’ diye düşündüm. İşin içinde şarkı olduğu için heyecanımı yenebildim” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.