Sıla’dan bayram hediyesi “Engerek”

Geçtiğimiz Mayıs ayında son albümü “Mürekkep” ile dinleyicilerle buluşan Sıla, albümünün ikinci video klipi “Engerek”i bugün müzikseverlerle buluşturdu.

“Mürekkep” albümünün ardından Ege ve Akdeniz’de konser turnesine çıkan Sıla’nın yeni klipi “Engerek”, turnedeki konser ve prova görüntülerinden oluşuyor. Yönetmen koltuğunda Rahşan Gülşan’ın oturduğu klipte Sıla’ya yıllardır konserlerinde birlikte sahne aldığı müzisyen dostları eşlik ediyor. “Mürekkep” albümünün beste ortaklarından Efe Bahadır, elektrik ve akustik gitar performanslarıyla klipte yer almakta. Sahnede Sıla’ya eşlik eden diğer müzisyenler ise; tuşlu çalgılarda Burak Erkul, kemanda Semih Çelikel, davulda Alpdoğan Türeci, bass gitarda Cudi Genç, Fatih Ahıskalı ud, cümbüş ,gitar ve geri vokallerde Sibel Gürsoy, Tuba Önal ve Dünya Kızılçay.

Sıla’nın stil danışmanlığını Hande Kızıl üstlendi
Sıla’nın sözleri kendisine ait olan, bestesi ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır ortak imzası taşıyan “Engerek” şarkısının video klipi, tüm müzik kanallarında ve Sıla Vevo YouTube kanalında yayınlanmaya başlandı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.