Simay Kışlaoğlu’ndan yılbaşına özel kreasyon!

Sevilen tasarımcı Simay Kışlaoğlu tarafından kurulan Simay Kışlaoğlu Design, yeni yıla özel tasarladığı seçkin kıyafetlerini modaseverlerin beğenisine sundu.

Tasarladığı birbirinden özel zamansız kıyafetler ve özellikle yağlı boya çalışmaları ile büyük beğeni kazanan Kışlaoğlu, yeni yıl için birbirinden özel kıyafetler tasarladı. “Dress to Impress Yourself” felsefesiyle yola çıktığını açıklayan Simay Kışlaoğlu, “Her kadın kendini özel hissetmek ister benim tasarımlarımda da tasarımlarımı giyenler kendilerini elbiselerin içinde özel hissedecekler. Kısacası zamansız bir yolculuğa çıkacaklar..” dedi.

“Her şey az ve öz”
Elbiselerin kumaşları desenleri itinayla seçildiğini belirten Kışlaoğlu, bir modelden 10 tane görmenizin mümkün olmadığı, konfeksiyon eretimi olmazdığını ve her şey az ve öz kaliteden ödün vermeden tasarlandığını belirtti.

Tasarımlarımda tamemen el işçiliği ön planda!
Yağlı boya çalışmalarımla entegre ettiğim markamda tablolarımda olduğu gibi kıyafet tasarımlarımda da benim için renkler çok önemli. O renklerin içinde kişiye mutluluğu vermek çok önemli. Kumaşlar olabildiğince narin…
Koleksiyonumda bolca %100 ipek kullandım. Bakmaya doyamayacağınız desen ve renkler ile 2021 Simay Kislaoglu Design koleksiyonunda görebileceksiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir