Son noktayı koydu

Volkan Konak, Amerika’ya yerleşeceği iddialarını yalanladı..

Cratos Premium Hotel’de konser veren, konukları hem hüzünlendirip hem de neşelendiren Volkan Konak’ı bin seçkin davetli izledi.

Konser öncesi basının sorularını yanıtlayan Konak, Amerika’ya yerleşeceği iddialarını yalanladı ve haberi hazırlayan kişiye tepki gösterdi.

Konak, Amerika’ya temelli yerleşeceği iddiasıyla ilgili herkesin yazıp çizdiğini ancak kimsenin kendisini arayıp haberin doğruluğunu sorgulamadığını belirtti. Kimseye minnet borcu olmadığını, tek başına şövalye gibi yaşayan bir adam olduğunu söyleyen Konak, sözlerine şöyle devam etti:

“Çocuğunu başka bir ülkede okutmak, o ülkeye gidip gelmek başka bir şey, ülkeyi (Türkiye) terk ediyorum başlığı atmak başka şey. Hele bu hassas dönemde. Kim terk eder bu ülkeyi bu hassas dönemde? Ya bir terör eylemine karışan, ya banka dolandıran. Bunun adı fauldür, hoş değil. Bunu yapanlar, benim kundaktaki bebeğime küfür edilmesinin resmini çizebilirler mi? Ayıp! Burada kapatıyorum bu konuyu. Zeki Müren’in vasiyetidir bize. ‘Asla muhatap olmayacaksınız’ der. Aslında doğru. Bizim Tarkan bunu çok başarılı yapıyor, çok da beğeniyorum. Muhatap olmuyor, çünkü aslan, kuyruğuyla kavga etmez. Fakat ben bunu beceremiyorum. Neden? Çünkü DNA’m böyle, fitilim kısa hemen patlıyorum.”

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.