Şu kraliçenin adı ne ?

Kuzey Kıbrıs ambargolar ülkesi. Sanırım bu konuda hemfikiriz. Fakat bu ülkede yapılmasına ihtimal bile verilmeyen bir çok şey yapıldı. Adımızı bir şekilde arada sıradada olsa duyuruldu.

Büyük ve özelliklede uluslararası organizasyonlar ülkemiz açısından son derece önemli. Zaten süreklide yapılıyor. Bunların sonuncusu ise Miss Civilization Of The World yani Dünya Medeniyetler Kraliçesi Güzellik yarışması. Jasmine Court Hotel’de 22 farklı ülkeden 22 birbirinden güzel genç kızın katılımı ile gerçekleşti. Bu bizim olduğu kadar geriye kalan 21 ülke içinde haber değeri taşıyan bir olaydır.

22 isimsiz güzeldi onlar. Benim bildiğim ise Buse Tabakoğlu (Kuzey Kıbrıs) ve Tuğçe Çelendi (Türkiye) sadece ülkeleri adına yarışan. Geriye kalan 20 güzelin ismini bile bilmiyorum. Belki benim hatam vardır diye yerel gazetelerede baktım. Yerel gazetelerde güzelin Çek Cumhuriyetinden olduğunu yazıyor. İlginçtir oradada yeni kraliçenin adı yazmıyor. Eğer zor olanı yapıyorsak bunu ballandıra ballandıra tüm haber dünyaya haber olarak servis yapmalıyız.

Bu arada Çek güzelin adını bilen varsa lütfen yorum olarak yazsın.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.