Tarkan’dan “10” numaralı konser

Akdeniz’in eşsiz adası Kıbrıs’ta açıldığı günden bugüne konaklama ve eğlence hayatına lüks konsept anlayışını getiren Elexus Hotel Resort & Spa, 2018’e yine yeniden Megastar Tarkan ile birlikte girdi.

Elexus Hotel Convention Center’de gerçekleşen yılbaşı partisinde sahne alan Tarkan, birbirinden sevilen şarkıları ve 2017’de çıkardığı albümü ‘10’ un favori parçaları ile coşku dolu bir performans sergiledi.

Yılbaşı eğlencesiyle farkını ortaya koyan Elexus Hotel, konuklarına bu sene 3 gün 3 gece süren yılbaşı programı hazırladı. 31 Aralık gecesi dans gösterisi ile açılış yaparken, son dönemlerin favori DJ’yi Burak Yeter ile 2017’nin son dakikalarına kadar eğlenceyi devam ettirdi.

2018’in ilk dakikalarında sahneye çıkan Megastar, şıklığı ve enerjisi ile konuklarını hem coşturdu hem de büyüledi. Geç saatlere kadar sahnede kalan Tarkan, yaklaşık iki saat boyunca izleyenlere en sevilen şarkıları seslendirdi.

Tarkan açılışı ‘10’ albümünün çıkış şarkısı “Yolla” ile yaptı. “Kendinize iyi bakın. Mutlu Yıllar herkese” diyerek hayranlarının yeni yılını kutlayan Megastar, Hatice Gökçe’nin tasarladığı iki farklı kıyafetle sahne aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir