Üçü bir arada!

Açıldığı günden bu yana sayısız konser ve organizasyona ev sahipliği yapan Port Cratos, bu hafta yine ünlüler geçidine sahne olacak. Sayısız uluslararası hit parçaya imza atmış Sahara grubu, güçlü yorumcu ve besteci Deniz Seki ve pop müziğin patronu Kenan Doğulu bu hafta eğlenceye damga vuracaklar.

“Sözyaşlarım” ismini verdiği son albümü ile eski başarısını tekrar yakalayan Deniz Seki, 15 Temmuz Cuma gecesi sevenleriyle buluşacak. Bugüne kadar birçok parçaya imzasını atmış güzel yıldız, dillerden düşmeyen parçalarını hayranlarıyla beraber seslendirecek. Çarşamba gecesi muhteşem bir performans ile Port Cratos’ta sahne alan Yavuz Bingöl de Seki’ye birkaç parçada eşlik edecek. Cuma gecesi eğlence Deniz Seki’den sonra Cage Club’ta Sahara ile devam edecek.

2009 yılında kurulan bugüne kadar birçok sayısız uluslararası hit parça yapmış bir grup olan Sahara, Shaggy, Mario Winans, Bob Sinclair, Geo Da Silva, Serdar Ortaç gibi bir çok dünya starıyla da düet yaptı. YouTube’da 20 milyonun üzerinde tıklanan ve hemen hemen her kıtada, 100’den fazla ülkede albümleri 30 milyonun üzerinde satılmış olan grup, Doğu Avrupa’nın en ünlü prodüktörü Costi Ionita ve Bulgaristan güzellik kraliçesi ve en iyi balkan kadın sanatçı ödülünü defalarca almış olan Andrea Teodorova’dan oluşuyor. Shaggy, Bob Sinclair, Pitbull gibi birçok dünya starının şarkılarını hazırlayan Costi aynı zamanda Serdar Ortaç’ın son hit parçası “Poşet”in de yapımcısıdır. Cage Club’ta Cuma gecesi sahne alacak grup, performanslarında kendilerine eşlik edecek dansçıları ve güzeller güzeli Andrea ile eğlenceseverlere unutulmaz bir gece yaşatacaklar.

16 Temmuz Cumartesi gecesi ise pop müziğin en sanatçıların Kenan Doğulu sahne alacak.Geçen ay yine aynı sahnede konser veren ve yoğun rağbet gören sanatçı, “Şans Meleğim” adını verdiği en son single’ını ve artık herkes tarafından ezbere bilinen parçalarını Cumartesi gecesi Port Cratos’u dolduran sevenleri için söyleyecek.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir