UKÜ, Hayko Cepkin şarkılarıyla inledi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 14. Yaza Merhaba Şenlikleri kapsamında önceki akşam rock dünyasının sevilen ismi Hayko Cepkin’i ağırladı. UKÜ Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen konserde Hayko muhteşem performansıyla hayranlarını mest etti. Farkını bir kez daha ortaya koyan Hayko Cepkin çılgın tavırlarıyla geceye damgasını vurdu.

Öğrencilerin yanı sıra halkın da yoğun ilgi gösterdiği konserde, Hayko Cepkin en çok sevilen parçalarını seslendirdi. Konserin başlamasına yarım saat kala UKÜ Amfi Tiyatro’ya akın eden Hayko hayranları heyecanla ünlü sanatçının sahneye çıkmasını bekledi. Bu yıl ikinci kez adada konser veren rock dünyasının ünlü ismi, hayranlarının çığlıkları arasında sahnedeki yerini aldı.

Bitmek bilmeyen enerjisiyle UKÜ’ye unutulmaz bir konser yaşatan Hayko Cepkin, “Bertaraf Et”, “Gelin Olmuş”, “Balık Olsaydım”, “Ölüyorum” ve “Melekler” gibi sevilen parçalarını hayranları eşliğinde seslendirdi. UKÜ’lü ve Kıbrıs’lı “Hayko Cepkin” hayranları konser boyunca Hayko’nun tüm şarkılarına eşlik etti.

Gecenin sonunda UKÜ’de bulunmaktan mutlu olduğunu belirten ünlü rock yıldızı, konser alanında müthiş bir enerjinin olduğunu söyledi. Konser sonrası “Hayko” hayranlarının konser alanından oldukça neşeli bir şekilde ayrılması gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir