Ünlü dansçı Jermaine Browne kıbrıs’ta !

Dünyaca ünlü dansçı Jermaine Browne, Cranberries Dans Stüdyosu’nda birgünlük dans eğitimi verdi. Hip Hop dansıyla eğlenceyi bambaşka bir boyutataşıyan Jermaine Browne gençlerimizin zevkle dinledikleri ve figürleriniöğrenmeye çalıştıkları Hip Hop dansını capcanlı bir organizasyonda onlaraöğretmeye çalıştı.

Bugüne kadar Britney Spears, Jennifer Lopez, Christina Aguilera, LeonaLewis gibi birçok ünlü sanatçıyla koreograf ve dansçı olarak çalışmış olanJermaine Browne’ye dünkü dans dersleri sırasında, Türkiye’den gelen dansçı Orhan Üstündağ ve mekânın sahibi Eda Türmen de eşlik etti.

Dünya’nın Hip Hop yıldızı Jermanie Browne, bu farklı organizasyonda,büyük küçük herkesi Hip Hop dansının nabızları hareketlendiren etkisiyledans ettirdi. Ülkemizin dansa gönül veren gençleriyle eğlenceli bir güngeçiren Jermanie, onlara Hip Hop dansının inceliklerini gösterdi.

“Kuzey Kıbrıs’ı bilmiyordum”
Dün ders öncesi basının karşısına çıkan Jermaine Browne “ Kıbrıs’ıbiliyordum ancak Kuzey Kıbrıs’ı hiç bilmiyordum. İlk kez geldim ve çokbeğendim keşke daha önce gelme fırsatım olsaydı. Yine gelmeyi düşünüyorum”dedi. Ülkemizi çok beğendiğini belirtirken Jermaine Browne, Eda Türmen iletanıştığı için de çok mutlu olduğunu dile getirdi ve kendisini Amerika’yadavet etti.

“Michael Jackson’la büyüdüm”
Amerikalı dansçı konuşmasında, duygu dolu dakikalar da yaşadı. Dünyacaünlü sanatçı Michael Jackson’ın zamansız öldüğünü belirten Jermaine Browne,küçüklüğünde sanatçın danslarını takip ettiğini ve onun müzikleri ile dansıdaha çok sevdiğini belirtti.(Haber ve Fotoğraflar Çetin T. KARACA-KHA)

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir