Ünlüler akın edecek

Güzelyurt Portakal Festivali’nin 39’uncusu, 24 Haziran- 3 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Güzelyurt Portakal Festivali’nin 39’uncusu, 24 Haziran- 3 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. 43 ton portakalla 20 bin portakal suyunun halka ücretsiz olarak dağıtılacağı festival kapsamında kan bağış kampanyası da düzenlenecek. 10 gün sürecek festivalde, hem ülkeden hem de Türkiye’den sanatçılar konser verecek.

Festivalde Mabel Matiz, Koray Avcı, Ezo, Buray, Türkan, Yeni Türkü, Ahmet Evan, Eril Cambaz ve Grup Frekans sahne alacak.

Yarışmaların, çocuk şenliklerinin, indirimli alışveriş günlerinin, kültürel gösterilerin, golf, tavla, futbol, satranç gibi sportif etkinliklerde turnuvaların da olacağı festival kapsamında Güzelyurtlu kadınlar podyuma çıkarak abiye kıyafetlerini de sergileyecek.

24 Haziran Cuma günü saat 19.00’da kent merkezindeki kortej yürüyüşüyle başlayacak 39’uncu Güzelyurt Portakal Festivali, 3 Temmuz Pazar akşamı Yeni Türkü konseri ve final gösterileriyle tamamlanacak.
Festivalle ilgili bilgi ve görsellere guzelyurtfestival.org, ya da Güzelyurt Portakal Festivali Facebook adresinden ulaşılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir