Unutulmaz bir gece yaşattı

Türkiye’nin önemli sanatçılarından Volkan Konak, Alsancak’taki Merit Cyrstal Cove Otel’de sahne alarak müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Özel orkestrası eşliğinde sahne alan Volkan Konak, rock müzikten halk müziğine, protest müzikten sanat müziğine kadar çeşitli müzik türlerine ait eserleri başarıyla seslendirdi. Karadenizli olan Volkan Konak’ın zaman zaman o coğrafyaya ait gerçek yaşanmış hikayelerden oluşan anekdotları salonda gülme krizlerine sebep oldu.

Konak bu hikayelerle ilgili “Karadenizli olmayan insanlar bu olayları birer kabare malzemesi olarak algılıyor ve gülmekten kendini alamıyor ama bizlerin tüm Karadeniz’de günlük yaşantılarında olan diyaloglar bunlar, yaşamın içinden sıradan olaylar. Ancak zaman zaman komik durumların ortaya çıktığını ben de kabul ediyorum ki bunları sizlerle paylaşıyorum. Bir başkadır Karadeniz insanının iletişimi” dedi.

Programı sırasında sahnede içki de içen Konak “Biraz içki getirin bana, dertliyim dostlarım, içki derde iyi gelir” diyerek, efkar dağıttı.
Kıbrıs Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir