Utkan Tunca ile doyumsuz eğlence

Ülkeniz eğlence sektörünün parlayan yıldızı Club Beyond, içinizi ısıtacak ve eğlencenin tavan yapacağı oldukça hareketli bir geceye daha imza atıyor. Türkiye’nin en iyi Dj’leri arasında gösterilen Utkan Tunca 2 Aralık Cuma akşamı Club Beyond farkı ile siz eğlence severlere eşsiz bir gece yaşatacak.

2004 Miller Master DJ Contest yarışmasına katılan ve Türkiye 4. sü seçilen Utkan Tunca, hırslanarak tam bir sene sonda yani 2005 Miller Master DJ Contest yarışmasında hedefine ulaşarak Türkiye 1. si seçilme başarısını gösterdi. Daha sonra yarışmanın ödülü Miller Music Tour USA’ya katıldı. Bu sayede Los Angelas’ın, Las Vegas’ın ve San Fransico’nun çeşitli clublarında performans göstererek, dünyaca ünlü DJ ve prodüktörlerle aynı kabini paylaşma fırsatını yakaladı. Türkiye’nin çeşitli clublarında Dj’lik yasantısına devam eden Utkan Tunca, Sezen Aksu – Yalnız Kullar, Işın Karaca – Dert Bende, Tarkan – Adımı Kalbine Yaz ve Ajda Pekkan – Yaz ile Arada Sırada remix çalışmalarıyla müzik dünyasına damgasını vuran ve yakında piyasaya süreceği albümü için çalışmalarına tam gaz devam eden Utkan Tunca eğlence sektörünün bir numaralı ismi Club Beyond farkı ile siz eğlence severleri kendinizden geçirtecek.

Kış sezonuna adını şimdiden altın harfler ile yazdıran Club Beyond’ta performans sergileyecek usta Dj Utkan Tunca’ya açılış ve yapanış setlerinin ülkemizin en iyi iki ismi Dj Sega ve Dj Serdar Bingöl çalacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir