Yaşama sanatını anlatıyor!

Bir yılda 40’tan fazla sahnelediği gösteriyle hem çocukların hem de büyüklerin beğenisini toplayan 45 yıllık tiyatro sanatçısı Betül Arım,“Dışarda Hiçbir Şey Var” oyununun birinci yılını kutlayan Betül Arım’a set ekibi sürpriz kutlama yaptı.

Duygusal anlar yaşayan Usta oyuncu Betül Arım oyun bitiminde pastasını izleyicileri ile birlikte üfleyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tek kişilik bir yaşama sanatı gösterisi olan ‘Dışarıda Hiçbir Şey Var!’da günlük yaşamda özgüvenli, enerjik, coşkulu, üretken ve huzurlu olmanın çok da zor olmadığını seyirciye aktaran Arım, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, anda ve sevgide kalmanın yaşamımızı nasıl değiştirdiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi ve daha pek çok şeyi kendi yaşamından örnekler, hikayeler ve şiirlerle eğlenceli bir dille sergiledi.

Betül Arım’ın, hayatın bütün renklerini kucaklamanın yaşamımızda yaratacağı etkileri, uzun ve sağlıklı yaşamanın, huzurlu, mutlu olmanın kolay ve uygulanabilir yöntemlerini paylaştığı gösterisi, seyircilere keyifli bir deneyim yaşattı. Sahnede anlattıklarıyla güldürürken düşündüren, hayata bakış açımızı bize yeniden sorgulatan, yaşamımızın yaptığımız tercihlerin bir toplamı olduğunu anlatan usta oyuncu hepimizde büyük bir farkındalık oluşmasını sağladı. Oyunun Avrupa turnesi için de teklifler alan Betül Arım sahne sonrası uzun süre coşkuyla ayakta alkışlandı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir